#IAmAGeneticCounselor και ο ρόλος μου είναι να εξηγήσω πώς μπορεί η #γενετική να επηρεάζει την δική σου υγεία ή/& της οικογένειάς σου. Επειδή “Αν δεν μπορείς να το εξηγήσεις απλά, δεν το έχεις καταλάβει καλά ακόμη…” Einstein.
![Genetic-Counselor](https://genetic.gr/wp-content/uploads/2021/01/Genetic-Counselor.jpg)
#IAmAGeneticCounselor και ο ρόλος μου είναι να εξηγήσω πώς μπορεί η #γενετική να επηρεάζει την δική σου υγεία ή/& της οικογένειάς σου. Επειδή “Αν δεν μπορείς να το εξηγήσεις απλά, δεν το έχεις καταλάβει καλά ακόμη…” Einstein.